Tabular (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Mode
mn: Горим

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Hide
mn: Нуух
