Tabular (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
