Tabular (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Time
pl: Czas

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Module
pl: Moduł

en: Fields
pl: Pola

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Mode
pl: Tryb

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: The field %field is required.
pl: Wypełnienie pola %field jest wymagane.

en: Show
pl: Pokaż

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Hide
pl: Ukryj

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana
