Tabular (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Time
ru: Время

en: Exclude
ru: Исключить

en: Module
ru: Модуль

en: Fields
ru: Поля

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Mode
ru: Режим

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: The field %field is required.
ru: Поле "%field" обязательно для заполнения.

en: Show
ru: Показать

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Number of values
ru: Количество значений

en: Hide
ru: Скрыть

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Tabular
ru: Табличный

en: Dropdown
ru: Выпадающий
