Tabular (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Module
sk: Modul

en: Fields
sk: Polia

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Mode
sk: Režim

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: The field %field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Show
sk: Zobraziť

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Hide
sk: Skryť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Dropdown
sk: Vysúvacie
