Tabular (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Time
sq: Ora

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: The field %field is required.
sq: Fusha %field është e detyrueshme.

en: Show
sq: Shfaq

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
