Tabular (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: Exclude
sr: Изостави

en: Mode
sr: Режим

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
