Tabular (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Number
sv: Tal

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Time
sv: Tid

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Module
sv: Modul

en: Fields
sv: Fält

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Mode
sv: Läge

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: The field %field is required.
sv: Fältet %field är obligatoriskt.

en: Show
sv: Visa

en: Loading...
sv: Laddar...

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Hide
sv: Dölj

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Primary key
sv: Primärnyckel

en: Library name
sv: Biblioteksnamn
