Tabular (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Close
th: ปิด

en: The field %field is required.
th: ต้องการฟิลด์ %field

en: Show
th: แสดง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Hide
th: ซ่อน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
