Tabular (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Time
ur: وقت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
