Tabular (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: Mode
bg: Режим

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: The field %field is required.
bg: Полето %field е задължително.

en: Show
bg: Покажи

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Hide
bg: Скрий
