Tabular (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Module
cs: Modul

en: Fields
cs: Pole

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Mode
cs: Režim

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: The field %field is required.
cs: Pole %field je povinné.

en: Show
cs: Ukázat

en: Loading...
cs: Načítání...

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Hide
cs: Skrýt

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Dropdown
cs: Rozevírací
