Tabular (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Number
da: Antal

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Time
da: Tid

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Module
da: Modul

en: Fields
da: Felter

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Mode
da: Tilstand

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: The field %field is required.
da: Feltet %field er obligatorisk.

en: Show
da: Vis

en: Loading...
da: Indlæser...

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Number of values
da: Antal af værdier

en: Hide
da: Skjul

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Dropdown
da: Rullemenu
