Tabular (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: The field %field is required.
dz: ས་སྒོ་ %field འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Show
dz: སྟོན།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
