Tabular (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: Exclude
gl: Excluír

en: Module
gl: Módulo

en: Fields
gl: Campos

en: Mode
gl: Modo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Close
gl: Pechar

en: The field %field is required.
gl: O campo %field é necesario.

en: Show
gl: Amosar

en: Loading...
gl: Cargando...

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Hide
gl: Agochar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Dropdown
gl: Desplegábel
