Tabular (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Time
gu: સમય

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: The field %field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર %field જરૂરી છે.

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
