Tabular (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Module
he: מודול

en: Fields
he: שדות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: The field %field is required.
he: חובה למלא את השדה %field.

en: Show
he: הצג

en: Loading...
he: טוען...

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Hide
he: הסתרה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Dropdown
he: נפתח
