Tabular (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
