Tabular (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Close
nn: Lukk

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
