Tabular (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit

en: Close
se: Gidde

en: Show
se: Čájet

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Hide
se: Čiega
