Tabular (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Time
af: Tyd

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: The field %field is required.
af: Die %field veld is verpligtend.

en: Show
af: Vertoon

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
