Tabular (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: Mode
ast: Mou

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Close
ast: Zarrar

en: The field %field is required.
ast: El campu %field ye obligatoriu,

en: Show
ast: Amosar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
