Tabular (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: The field %field is required.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ངེས་པར་དུ་དགོས།

en: Show
bo: སྟོན

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན
