Tabular (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Module
el: Μονάδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: The field %field is required.
el: Το πεδίο %field είναι υποχρεωτικό.

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
