Tabular (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Time
et: Aeg

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Module
et: Moodul

en: Fields
et: Väljad

en: Mode
et: Viis

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: The field %field is required.
et: Väli %field on kohustuslik.

en: Show
et: Näita

en: Loading...
et: Laadimine...

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Hide
et: Peida

en: - Select -
et: - Vali -

en: Dropdown
et: Rippvalik
