Tabular (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Exclude
hr: Isključi

en: Module
hr: Modul

en: Fields
hr: Polja

en: Mode
hr: Režim

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: The field %field is required.
hr: Polje %field je nužno.

en: Show
hr: Prikaži

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Hide
hr: Sakrij

en: - Select -
hr: - Odaberi -
