Tabular (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Time
ku: کات

en: Mode
ku: جۆر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: The field %field is required.
ku: خانەی %field پێویستە.

en: Show
ku: پیشانبدە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
