Tabular (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Module
lt: Modulis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Show
lt: Rodyti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Hide
lt: Slėpti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
