Tabular (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: Mode
sl: Način

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Close
sl: Zapri

en: The field %field is required.
sl: Polje %field je obvezno.

en: Show
sl: Prikaži

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Hide
sl: Skrij
