Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Permissions
ar: الصلاحيات
