Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Permissions
fa: مجوزها
