Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Permissions
hr: Dopuštenja
