Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
