Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Visibility
it: Visibilità

en: Permissions
it: Permessi
