Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Permissions
jv: Kawenangan
