Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Visibility
ku: بینایی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
