Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Permissions
sl: Dovoljenja
