Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Scheme name
te: పథకం పేరు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు
