Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Permissions
ast: Permisos
