Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང
