Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet
