Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Visibility
kk: Көріну

en: Permissions
kk: Құқықтары
