Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Scheme name
pl: Nazwa schematu

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Permissions
pl: Uprawnienia
