Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Permissions
tr: İzinler
