Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Visibility
da: Synlighed

en: Permissions
da: Tilladelser

en: read
da: læst
