Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Access control
gl: Control de acceso

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Permissions
gl: Permisos
