Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Permissions
ja: 権限

en: read
ja: 読込
