Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Visibility
mn: Харагдах байдал
