Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Permissions
ne: अनुमति
