Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Permissions
vi: Quyền

en: read
vi: đọc
